Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż:

Każde wnętrze – niezależnie od tego, czy mówimy o powierzchni mieszkalnej czy użyteczności publicznej – powinno być zaaranżowane tak, by nie tylko cieszyło oko, ale również zapewniało komfort i wygodę użytkowania. Z tego powodu wybór siedzisk do domowego salonu, restauracyjnej sali czy hotelowego lobby jest tak istotny.

Znajdujące się w naszej ofercie fotele hotelowe i salonowe o lekkiej formie będą praktyczną ozdobą każdego wnętrza. Posiadamy zarówno eleganckie pufy w stylu skandynawskim, jak również wygodne fotele nowoczesne z zaokrąglonymi oparciami lub takie, które formą przypominają klasyczne krzesło.

Użyte do produkcji tych mebli materiały zostały starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zarówno obicie siedziska i oparcia, jak również nogi i wykończenia gwarantują długą i satysfakcjonującą eksploatację.

Naturalne rozwiązania i minimalistyczne wzornictwo sprawiają, że oferowane przez nas domowe i hotelowe fotele nowoczesne perfekcyjnie wkomponują się w pomieszczenia urządzone w stylu skandynawskim. Mogą jednak być również dobrym uzupełnieniem wnętrz nowoczesnych czy kolonialnych, gdzie będą tworzyły idealną przeciwwagę dla masywnych mebli i wykończeń.