Trendy w designie wnętrz weselnych na 2024r

Witajcie w roku, który przynosi ze sobą rewolucję w świecie kolorów i designu!

Dlaczego właśnie czerń, pudrowy róż, baby blue oraz styl boho staną się gwiazdami tegorocznych wydarzeń? To proste-to połączenie subtelności, elegancji i swobodnego uroku, które doskonale wpisuje się w ducha nowoczesnych trendów.
Rok 2024 to bez wątpienia czas, gdy świat imprez przechodzi rewolucję kolorystyczną. Jednym z najbardziej palących trendów w branży imprezowej jest nietuzinkowa czerń, która zyskuje na popularności i staje się dominującym elementem w projektowaniu wnętrz imprezowych.
Czerń zawsze była synonimem elegancji, ale w 2024 roku widzimy jej nowe oblicze. Nie chodzi już tylko o eleganckie detale czy akcenty – czerń staje się głównym bohaterem przestrzeni imprezowej. Zarówno w meblach, jak i dekoracjach, nietuzinkowa czerń dodaje wyrazistego charakteru, tworząc niepowtarzalne doświadczenia dla uczestników imprez.
Ale to nie wszystko…
Na salach weselnych, bankietowych oraz różnych przyjęciach znów zobaczymy delikatny pastelowy róż czy klasyczny już styl boho, natomiast nowością będzie delikatny i wręcz słodki baby blue.
Pudrowy róż, będący połączeniem delikatności i romantyzmu, zdobywa uznanie za stworzenie atmosfery przytulnej elegancji. W świecie pełnym dynamicznych zmian pudrowy róż symbolizuje pragnienie spowolnienia, tworząc przestrzeń sprzyjającą refleksji i relaksowi. Dodatki w tym kolorze, takie jak poduszki, serwetki, obrusy czy kwiaty, nie tylko dodadzą wyrafinowania, ale także stworzą mikroklimat sprzyjający komfortowi.
Natomiast Słodki baby blue, kojarzący się z błękitem nieba i letnim spokojem, zyskuje na popularności jako symbol przyjazności i radości. W szybkim tempie życia codziennego, baby blue wprowadza uczestników wydarzenia w atmosferę pełną lekkości i świeżości. Wprowadzenie tego koloru w przestrzeń imprezy poprzez meble czy dekoracje przyczyni się do stworzenia wyjątkowego nastrój, który zostanie zapamiętany.
O stylu boho nie trzeba już dużo pisać, wszyscy go znamy i kochamy. Minimalizm, drewno, klasyczny beż to wszystko, co sprzyja temu stylowi. Styl boho to nie tylko swoboda i luz festiwalowego klimatu, ale także elegancja w niekonwencjonalnym wydaniu. W 2024 roku łączymy siły ze stylem boho, tworząc przestrzenie, które emanują charakterem i niepowtarzalnym urokiem. Meble w stylu boho z delikatnymi tkaninami, kwiatowymi dekoracjami i orientalnymi akcentami stanowią doskonały sposób na wprowadzenie do wydarzenia lekkiej nonszalancji i wyrafinowanej elegancji z nutą romantyzmu.